Hakkımızda

KAR KOMBİ SERVİSİ
Öncü firmalar arasında yer alan Kar kombi servisi hizmetleri müşteri istek ve taleplerinin en kısa zaman zarfı içinde yerine getirilmesine fırsat tanımaktadır. 5 yıldır hizmet sunan kombi servisi hizmetleri telefon aracılığı ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Donanımlı ve bilgili personeller sayesinde memnuniyet derecesinin artmasını desteklemektedir. Kar kombi servisi hizmetleri daima müşterisinin yanında olan uzman personellere ev sahipliği yapmakta ve program dahilinde çalışmalarını sürdürmektedir. En kısa zaman da istediğiniz sonucun ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

Marka olma yolunda ilerleyen Kar kombi servisi servisi hizmetleri vizyonuna artı puan kazandıracak çalışma sistemi sayesinde her geçen daha fazla tercih edilmektedir. Prestijinin farklılaşmasına olanak tanımakta ve profiline artı değer kazanmaktadır. Kombilerinizin bakım ve onarım işlemlerini üstlenmektedir. Kombizin periyodik bakımını uygulamaya almaktadır. Tüm problemlerinize çözüm odaklı yaklaşarak kusursuz sonuçların elde edilmesine fırsat tanımaktadır. Kombi arıza tespit işlemleri için ilk adımda çalışma personelleri müşterinin mekanına giderek tespit araştırması gerçekleştirmektedir. Bu planlama aracılığı ile kombi incelenmekte ve problem saptanmaktadır. Müşterinin taleplerini dinlenmekte ve probleme yönelik program hazırlanmaktadır. Bu aşama sonrasında müşterinin onayının alınması dahilinde bakım ve onarım işlemleri devreye girmektedir. İlk seçiminiz olaca kombi servisi 2005 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyümekte ve 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Kar kombi servisleri 25 kişilik sev kadrosu ile tüm isteklerinizin en doğru şekilde yerine getirilmesine olanak tanımaktadır. İstanbul’un neresinde olursanız kısa zaman zarfı içinde Kar kombi servis hizmeti alabilirsiniz. Kar Kombi servisi hizmeti sırasında kullanılan tüm yedek parçalar orjinaldir.

Parça garantisinin sunulması sayesinde müşterinin firmaya olan güveni her geçen gün artmaktadır. A sınıf kalitede hizmet veren kombi servisi hizmetleri aynı zaman da garanti ve sigorta kapsamından da yararlanmanıza fırsat tanımaktadır. Üstü düzey hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdüren kombi servisi, bünyesinde yer alan tüm teknisyenler sertifikalıdır. Doğru hizmet alabilmeniz adına daima tüm talep ve arzularınız dikkate alınmakta ve doğru çalışma stratejisi doğrultusunda program hazırlanmaktadır. Eğer siz de a sınıf kaliteye ev sahipliği yapan kombi servis hizmeti ile tanışmak kısa zaman zarfı içinde Kar kombi adresine merhaba diyebilirsiniz.

Kar Kombi Servisi Olarak Sizlere Hizmet Etmekten Memnuniyet Duyarız.

Arayın